Управління економіки взяло участь у семінарі-навчанні з охорони праці

13 травня 2021 року представники відділу промисловості і трудових відносин управління економіки Білоцерківської міської ради взяли участь у семінарі-навчанні з охорони праці, що відбувся в Центрі розвитку підприємництва Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості. Учасники обговорювали ситуації, які можуть призвести до нещасних випадків на виробництві і знаходили шляхи для їх вирішення.

Збереження життя, здоров’я й працездатності громадян у процесі їхньої трудової діяльності - найважливіше завдання, саме тому питання належної організації системи управління охороною праці на підприємствах, в установах, організаціях та дотримання роботодавцями й працівниками законодавства з охорони праці є пріоритетним.