Муніципалітети-партнери

Muraille Est de Jingzhou.JPG місто Цзінчжоу (Китайська Народна Республіка), офіційний сайт

Цзінчжоу (锦州) - істо в Китаї, котре населяє 5,23 млн людей. Окрім його багатої історії, що тягнеться аж з часів династії Чжоу (689 рік д.н.е.), "дім імператорів" може здивувати і високим рівнем розвитку таких галузей, як переробка сільськогосподарської продукції; легка, хімічна і текстильна промисловості; виробництво будматеріалів; ІТ-сфера. Цзінчжоу, також відоме як «житниця Китаю», має значні запаси чорнозему завдяки своєму сприятливому клімату, достатній зволоженості та передовим технологіям обробітку грунту.
Документи про співробітництво з Білою Церквою:
1. Угода про встановлення відносин міст-побратимів від 01.07.1996 року
2. Договір про основні напрямки співпраці від 03.10.1997 року
3. Меморандум про основні напрямки співпраці від 07.06.2017 року


Senaki Akaki Khorava Theatre.JPG місто Сенакі (Грузія), офіційний сайт

Сенакі (სენაკი) — місто на заході Грузії, котре отримало міські права в 1924 році, а свою теперішню назву - у 1989. Розташовуючись за 294 км від Тбілісі та нараховуючи 21 596 мешканців, місто є важливою залізничною станцією на лінії Тбілісі — Поті. У Сенакі відкрито філіал Грузинського технічного університету, що дозволяє здійснювати забезпечення кваліфікованими кадрами такі потужності міста, як: машинобудівний завод, фабрика з виготовлення килимів, підприємства з переробки вина, чаю та молока.
Документи про співробітництво з Білою Церквою:
1. Протокол намірів про дружбу, партнерство та співробітництво від 25.10.1996 року
2. Договір про співробітництво від 02.10.1997 року


Ostrowiec Rynek 20071008 0920.jpg місто Островець-Свєнтокшиський (Республіка Польща), офіційний сайт

В Польщі на річці Каменна розташувалось мальовниче місто з 67 404 мешканцями Островець-Свєнтокшиський (Ostrowiec Świętokrzyski), про яке вперше згадувалось ще у 1369 році. Місто є одним з історичних центрів польської промисловості та металургії, і було частиною Старопольського промислового регіону. Незважаючи на пряме автомобільне і залізничне сполучення з багатьма містами країни та активний розвиток транспорту, освіти, культури, спорту, в Островці все ще звертають увагу на підтримку традицій і технологій гончарного ремесла.
Документи про співробітництво з Білою Церквою:
1. Декларація про партнерство від 22.10.1999 року
2. Угода про співробітництво від 05.05.2001 року
3. Акт відновлення Декларації про партнерство від 23.10.2009 року

4 orig.jpg місто Пухов (Словацька Республіка), офіційний сайт

Назва славного промислового міста Словаччини Пухова (Púchov) була зафіксована в історії у 1243 році. З того часу населеність міста зросла до 18 000 осіб, а провідними сферами економічної діяльності стали виробництво шин та текстильного одягу. Разом з тим, функціонування міського компостного заводу та використання сучасних технологій при будівництві й обслуговуванні об'єктів критичної інфраструктури створюють умови для постійного надходження інвестицій у сектори: поводження з відходами, захисту довкілля, енергетики.
Документи про співробітництво з Білою Церквою:
1. Декларація про співробітництво і партнерство від 11.09.2004 року

вулиця Валова місто Тарнув (Республіка Польща), офіційний сайт

Заснований в 1330 році на тевтонському праві Тарнув (Tarnów) розташований за 80 км на Сх. від Кракова, та є домівкою для 107 045 резидентів. Найбільшу привабливість для ведення бізнесу в місті формує Tarnowskie Centrum Przedsiębiorczości – частина Тарнівського промислового кластеру, де кожен підприємець чи потенційний інвестор може скористатися низкою послуг, пов’язаних із веденням та розвитком підприємницької діяльності. До того ж, у місті базується провідний у Європі виробник добрив — Grupa Azoty S.A..
Документи про співробітництво з Білою Церквою:
1. Угода про партнерську співпрацю від 07.09.2007 року

Bijelo Polje panorama at night місто Бієло-Полє (Чорногорія), офіційний сайт

На берегах гірської річки Лім в Чорногорії, на висоті 550 метрів над рівнем моря розташувалось 16-титисячне містечко Бієло Поле (Бијело Поље). Сама по собі місцевість, в якій воно збудовано, вже є природним витвором мистецтва. Бієло Поле є перспективним туристичним центром країни, що динамічно розвивається. Тут є все, що привертає увагу гостей: дивовижна краса біосфери, чисте гірське повітря, цілюща вода, цікаві історичні пам'ятки та захоплюючі культурні заходи.
Документи про співробітництво з Білою Церквою:
1. Декларація про партнерство від 04.02.2011 року (in English signed)

Vilnius Modern Skyline, Lithuania - Diliff.jpg місто Вільнюс (Литовська Республіка), офіційний сайт

Столицю Литви Вільнюс (Vilnius), засновану ще у 13 ст., зараз населяє 620 814 осіб. Завдяки потужній ICT-інфраструктурі та згуртованій діловій спільноті, місто підтримує високу інвестиційну привабливість. Вільнюс швидко став осередком різноманітних новинок ІТ-індустрії, таких як FinTech, а також надійною базою для ряду корпоративних гігантів, як от Western Union, Nasdaq, Moody's і McKesson. До того ж, відомий історичний центр міста є об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Документи про співробітництво з Білою Церквою:
1. Протокол про наміри від 13.09.2011 року

Панорама м.Ітеа, Греція місто Ітеа (Грецька Республіка), офіційний сайт

Ітеа (Ιτέα) — грецьке 4-тисячне місто в Пд.-Сх. частині Фокіди з великим історичним минулим. Розташовуючись на північному узбережжі затоки Корінфа, місто є природним портом та, окрім наявної мережі національних та європейських автомобільних маршрутів, володіє розвиненою інфраструктурою для судноплавства. Це допомагає єдиному підприємству з випуску глинозему та алюмінію в Греції здійснювати оперативне транспортування продукції морем для внутрішнього користування або експорту.
Документи про співробітництво з Білою Церквою:
1. Угода про партнерську співпрацю від 18.06.2013 року

Маніса місто Маніса (Турецька Республіка), офіційний сайт

В межах Гедизької рівнини лежить 280-титисячне античне турецьке місто, що існувало вже в V ст. до н.е. - Маніса (Manisa). Щороку місто приваблює туристів своїм сучасним центром з величезними парками, що вражають своєю чистотою, порядком і видимим процвітанням. Головною пам'яткою Маніси є три мечеті, які можна легко оглянути за день. Центр провінції також має відносно розвинену науково-дослідну інфратруктуру, з базою в університеті Келал Баяйр (Celal Bayar).
Документи про співробітництво з Білою Церквою:
1. Протокол про наміри від 30.08.2016 року (in Turkish)

Xuancheng City Skyline.JPG місто Сюаньчен (Китайська Народна Республіка), офіційний сайт

Сюанчень (宣城) - це міський округ в Китаї з населенням 2,5 млн. людей, а також з глибокою історією та культурою, вік якої складає майже 2100 років. У місті достатньо розвиненим є бізнес, зав'язаний на сфері послуг. Серед основних видів промислової продукції, що виготовляються на території Сюанченя, основними є такі: гумові деталі, вироби з пластмаси, очищений чай, електроенергія, автомобільні запчастини, сталь, алюміній, вироби з міді та будматеріали.
Документи про співробітництво з Білою Церквою:
1. Меморандум про співпрацю від 12.05.2017 року

Braunschweig Kohlmarkt.jpg місто Брауншвейг (Федеративна Республіка Німеччина), офіційний сайт

Перша письмова згадка про дивовижне німецьке місто Брауншвейг (Braunschweig), багате своєю історико-культурною спадщиною, датується аж 1031 роком. Сьогодні воно налічує близько 250 000 мешканців, поєднує в собі традиції та високі технології, розвинену інфраструктуру та вигідне географічне розташування в самому серці Північної Європи. Спектр дослідницької діяльності Брауншвейга охоплює активний розвиток транспортних та біотехнологій.
Документи про співробітництво з Білою Церквою:
1. Угода про партнерство солідарності від 14.12.2022 року (in German)

Місто Кременчук, Полтавська область - тури, фото, карта, відгуки, гіди місто Кременчук (Україна), офіційний сайт

Місто Кременчук, засноване у 1571 році, розташувалося у центральній частині України на відстані 115 км від м.Полтави і 290 км від столиці - м.Києва. Населення міста складає 220 тис.чол., і всі вони роблять вирішальний внесок у збереження його історико-культурної спадщини. Основною водною артерією Кременчука є річка Дніпро, як частина Кам'янського водосховища. Райцентр представлений підприємствами машинобудування, металургії, нафтохімії, енергетики, будівельної  індустрії, легкої та харчової промисловості та ін..
Документи про співробітництво з Білою Церквою:
1. Угода про співробітництво від 05.05.2001 року

Новини - Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація Солом'янська районна у місті Києві державна адміністрація (Україна), офіційний сайт

Солом'янський район - один з десяти міських районів Києва, що розташований на південному заході столиці, був утворений в 1921 році та розміщує 364 785 мешканців. Комплекси сучасних будівель і памятки архітектури, зелені парки й прозорі ставки, сріблясті рейки залізниці та злітні смуги аеропортів— все це у сукупності створює притаманний йому виразний вигляд. Район, разом зі статусом важливого транспортного вузла столиці, має й надпотужний науковий, культурний і виробничий потенціал.
Документи про співробітництво з Білою Церквою:
1. Договір про співробітництво від 20.06.2009 року

Бурос — Википедия місто Бурос (Швеція), офіційний сайт

Місто Бурос – місто на Заході Швеції, засноване у 1621 році. Одноіменна громада Буроса є чотирнадцятою за величиною громадою Швеції, що складається з 20-ти міст. Кількість населення в місті Бурос складає близько 114 тис мешканців. Сьогодні Бурос – це центр текстильного дизайну та торгівлі. Доказом цього є те, що багато штаб-квартир великих відомих брендів текстилю та моди знаходяться саме в цьому місті. Бурос має передовий досвід у логістиці та дистрибуції, тому також є центром електронної комерції.Місто Бурос – це місто творчості та інновацій. Місто є лідером у галузі досліджень та освіти в галузі текстилю та моди. Відомий Університет текстилю навчає близько 18 тис студентів. Протягом тривалого часу Університет Буроса широко співпрацює, як з місцевими, національними, так і міжнародними партнерами.
Документи про співробітництво з Білою Церквою:
1. Лист про наміри партнерства від 28.09.2023 року

Анонси