Звернення міського голови

Шановні білоцерківці!

Разом із вами ми створили стратегію розвитку міста. Ми разом визначили, яким має бути наше місто за 10 років і як цього досягти.

Десять років – це дуже короткий термін, щоб подолати всі проблеми останніх 25 років. Ми втратили багато часу й можливостей. Тож сьогодні нам потрібні швидкі зміни, які приведуть нас до успіху та здійснення наших мрій про місто. Для цього ми повинні навчитися співпрацювати й досягати спільної мети – зробити наше місто кращим місцем для життя.

Біла Церква – унікальне, красиве місто з великою історією, і на нас покладено спільну відповідальність – збудувати його прекрасне майбутнє.

ХХІ століття буде століттям розвитку міст, і Біла Церква має рухатися в ритмі століття і провадити зміни, які наблизять її до найкращих міст світу.

Яким є сучасне й успішне місто? Це місто з потужним розвитком міської економіки та високим рівнем життя городян. Це місто з чистим середовищем, активною та потужною громадою й освіченими, заможними громадянами.

Наша стратегія – це саме той дороговказ, який зможе привести нас до реалізації цієї мети.

Стратегія – це більше ніж документ, це широкий договір між громадянами, бізнесом і владою міста щодо спільної роботи заради перетворення нашого міста на місто майбутнього. На місто, яке зможе розкрити свій потенціал і стати бізнес-лідером регіону, лідером самоврядування та містом із високою якістю життя.

Стратегія – це наш чіткий і послідовний план реформ Білої Церкви, який будується на впровадженні чотирьох принципів:

• прозорості та відкритості;
  • співпраці всіх громадян у місті;
  • розвитку міста за стандартами міст ХХІ століття;
  • орієнтованості на потреби людини.

Саме ці принципи визначатимуть наші дії, плани і рух вперед;

Наша стратегія будується також на чотирьох «двигунах» – стратегічних цілях, що здатні запустити розвиток міста, а саме:

• посилення ролі громади та громадян в управлінні містом;
  • якісна трансформація системи управління містом;
  • забезпечення високої якості життя та створення широких можливостей розвитку людини; і
  • реалізація економічного потенціалу міста та зростання міської економіки.

Впровадження цих принципів і досягнення цих цілей мають якісно й позитивно змінити наше життя та наше місто.

Впевнений, у нас все вийде. Будуймо наше майбутнє разом!

Голова міста Біла Церква
Геннадій Дикий