Київська область, м. Біла Церква

+38 (04563) 5-40-03, +38 (04563) 5-96-05

Підприємцям Білої Церкви роз’яснили як скористатися можливістю отримання фінансово-кредитної підтримки

05 липня в м.Біла Церква відбувся семінар-«круглий стіл» на тему: «Фінансово-кредитна програма підтримки суб’єктів малого підприємництва м.Біла Церква».

Детальніше...

Анкета щодо визначення пріоритетів стратегічного розвитку Київської області на 2021–2027 роки

З березня 2019 року в області розпочато роботу з розроблення проекту Стратегії розвитку Київської області на період 2021– 2027 роки (далі – Стратегія).

Детальніше...

В 2019 році розпочато інспекційні відвідування

8 лютого 2019 року проведено інспекційне відвідування на предмет додержання законодавства про працю, своєчасної та у повному обсязі оплати праці, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці в комунальному закладі Білоцерківської міської ради «Міська госпрозрахункова поліклініка профоглядів». В ході перевірки інспекторами праці Білоцерківської міської ради виявлено ряд порушень (наприклад: затримка виплати заробітної плати більш як за один місяць).

Детальніше...

У БІЛІЙ ЦЕРКВІ ВІДБУЛОСЯ ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ ТИМЧАСОВОЇ КОМІСІЇ ОДА З ПИТАНЬ ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ ІЗ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

19 грудня 2018 року у місті Біла Церква під головуванням заступника голови Київської облдержадміністрації  В’ячеслава Кучера, за участю народного депутата України Хвича  Мепаришвили, секретаря Білоцерківської міської ради Вадима Кошеля, радника міського голови Миколи Антонюка  відбулося спільне виїзне засідання тимчасової комісії облдержадміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати  і робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Детальніше...

Обласний інвестиційний форум: Біла Церква має потенціал та готова працювати у напрямку залучення інвестицій

05 грудня у Білій Церкві відбувся форум на тему: «Київщина інвестиційна 2018: конкуренція за інвестиційні ресурси», організований Київською обласною державною адміністрацією спільно з Білоцерківською міською радою та КП БМР «Агенція стратегічного розвитку».

Детальніше...

Анонси

Події