Підприємці та наймані працівники Білоцерківської громади отримають допомогу

Підприємці та наймані працівники Білоцерківської громади отримають допомогу за період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів

27 липня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, де було прийнято рішеня "Про затвердження Порядку надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і використання коштів місцевого бюджету для надання допомоги застрахованим особам в Білоцерківській міській територіальній громаді".

З проєктом рішення членів виконавчого комітету ознайомила начальник Управління економіки Білоцерківської міської ради Юлія Земецька.

Деталі у відео за посиланням.