До уваги працівників структурних підрозділів міської ради, розпорядників бюджетних коштів та підприємців міста!

03 березня 2020 року YouControl проведе навчання в міській раді Білої Церкви

Представники київської компанії YouControl прибудуть до Білої Церкви із тренінгом для працівників структурних підрозділів міської ради та розпорядників бюджетних коштів на тему: “Сучасні підходи до роботи з відкритими даними”.

Учасники матимуть нагоду дізнатись про нові тенденції у роботі з відкритими даними та як вони можуть зробити ефективнішою їх діяльність, дозволяють уникати корупційних та економічних ризиків.

Підніматимуться актуальні для міської влади питання: як перевірити виконавців держзамовлень та розпізнавати шахраїв, на що звертати увагу при виборі партнерів, як передбачити корупційний скандал та багато інших.

Проведе тренінг Наталя Чорногуб — GR-менеджерка, експертка з комплаєнсу компанії, котра має за плечима 7 років досвіду аудитором. Вона також покаже:

які відкриті дані по компаніях доступні для кожного держслужбовця;

як пришвидшити перевірку учасників закупівель;

як заподіяти фінансовим збиткам, несвоєчасному або неякісному освоєнню бюджетних коштів;

як перевірити компанії та осіб на предмет підсанкційності;

як виявляти шахраїв та не стати випадковим учасником незаконної/злочинної діяльності;

як запобігти завданню шкоди репутації;

як виявити потенційний конфлікт інтересів у посадових осіб і запобігти у такий спосіб корупційним правопорушенням.

Планується активне залучення працівників структурних підрозділів міської ради та розпорядників бюджетних коштів та розбір місцевого кейсу.

Час: початок тренінгу об 11 год.

Адреса: вул. Ярослава Мудрого, 15, приміщення міської ради, 3-й поверх,

актова зала

Довідка:

YouControl — аналітична система на основі відкритих даних, що з понад 60 джерел формує повне досьє на кожну компанію України, відстежує зміни та візуалізує зв’язки. Унікальна технологія YouControl дозволяє за хвилину отримати актуальну (на час запиту) інформацію про компанію, ФОП або фізичну особу.

Управління економіки Білоцерківської міської ради спільно з компанією YouControl