Анкета щодо визначення пріоритетів стратегічного розвитку Київської області на 2021–2027 роки

З березня 2019 року в області розпочато роботу з розроблення проекту Стратегії розвитку Київської області на період 2021– 2027 роки (далі – Стратегія).

При розробці Стратегії необхідно враховувати положення Цілей Сталого Розвитку до 2030 року (ЦСР), схвалених 25 вересня 2015 року 193-ма державами-членами Організації Об’єднаних Націй на Саміті зі сталого розвитку в Нью-Йорку й адаптованих для України. ЦСР містять чіткі орієнтири та цільові показники, які всі країни мають запровадити відповідно до власних пріоритетів та екологічних проблем світу загалом.

Просимо долучитися до опитування та висловити свою думку стосовно визначення пріоритетів стратегічного розвитку Київської області на період 2021–2027 роки