Онлайн-курс

В рамках впровадження проекту «Зелені публічні закупівлі: передача досвіду зі Словаччини в Україну» у Київській області, заплановано проведення круглого столу на тему: «Зелені публічні закупівлі»: онлайн-курс для державних службовців, що відбудеться 13 квітня 2018 року у приміщенні ДП «Прозорро».

Мета проекту – просувати концепцію зелених публічних закупівель у Київській області та забезпечити успішне планування та здійснення зелених публічних закупівель державними органами влади. В рамках реалізації проекту вже було проведено аналіз сучасного законодавства України; проаналізовано позитивний досвід Словаччини у процесі запровадження зелених публічних закупівель та складено рекомендації щодо впровадження їх в Україні на підставі діючого законодавства України та базуючись на словацькому досвіді.