МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ З РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА ПЕРЕЗАПУСКУ

3 дні конференції за участі найвищих італійських, українських та міжнародних інституцій.
5 детальних технічних панелей: будівництво та інфраструктура, енергетика та навколишнє середовище, сільське господарство та продовольство, digitale e services, громадянське суспільство та некомерційні організації.
1 вебінар: Інвестиції та фінансування.
12 віртуальних павільйонів: будівництво та інфраструктура, сільське господарство та продовольство, енергетика та навколишнє середовище, digital e services, торговельні та бізнес асоціації, охорона здоров’я та соціальна сфера, волонтерські асоціації, інші організації, італійські муніципалітети, італійські установи, українські громади та українські інституції. Сотні італійських та українських компаній Понад 1000 matching між державними та приватними компаніями, установами, міжнародними інвестиційними фондами. Такі цифри Reconstruction of Ukraine, заплановані онлайн з 24 по 26 жовтня.
Під час заходу для компаній-учасниць буде можливість створити свій стенд онлайн, а також можливість організувати B2B та B2G зустрічі протягом усіх трьох днів. Учасники зможуть відвідати різноманітні віртуальні стенди, розділені на різні павільйони, і призначити онлайн-зустріч.
Щоб прийняти участь у події, просто безкоштовно зареєструйтеся на платформі B2BItalia.org і заповніть наступну форму: https://zfrmz.eu/qIMceGw8cJApS1pUVg7P

Можливо, це зображення (карта, постер, радар та текст)

Анонси