КНП БМР "Дитяча стоматологічна поліклініка"

Головний лікар
Скульська Світлана Василівна

Графік роботи

Пн-Пт з 8-00 до 20-00;
Сб-Нд з 9-00 до 15-00

м. Біла Церква, вул. Січневого прориву, 2

Телефони

(04563) 4-66-77

Електронна адреса

сайт: knpbcstomat.itmed.org

КНП БМР "Дитяча стоматологічна поліклініка" є комунальним некомерційним підприємством, що створено на основі Рішення сесії Білоцерківської міської ради від 24.05.2018р. № 2245-52-УІІ "Про створення Комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради "Дитяча стоматологічна поліклініка".

Власником є Білоцерківська міська громада, а на правах повного оперативного управління володіє майном, основними і обіговими коштами та іншими цінностями КНП БМР "Дитяча стоматологічна поліклініка". КНП БМР "Дитяча стоматологічна поліклініка" є закладом охорони здоров'я, який діє відповідно до законодавства України про охорону здоров'я та Статуту.

Інформація по підприємству

Фінансовий план