Відкриті дані

Відкриті дані – прозора громада!

На Порталі відкритих даних можна ознайомитися з відкритими даними Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів.

Для того, щоб їх можна було використовувати та аналізувати вони розміщені у машиночитних форматах:
Довідники установ, перелік об'єктів комунальної власності, фінансові плани та їхнє виконання, паспорти бюджетних програм і звіти про їхнє виконання та інші основні та додаткові набори даних.

Всього опубліковано понад 300 наборів даних від усіх 33 структурних підрозділів та 29 комунальних підприємств Білоцерківської міської ради.
Такі дані можуть знадобитися для ознайомлення, аналізу діяльності органів влади, написання наукових робіт та інших цілей.

Управління економіки Білоцерківської міської ради дбає про прозорість та відкритість даних для громади!