Відбулося засідання наглядової ради проєкту "GEIPP Ukraine"

15 грудня 2020 року відбулося друге засідання наглядової ради проєкту GEIPP Ukraine щодо створення Екоіндустріального парку в Білій Церкві на базі БВАК.

У заході взяли участь представники Мінекономіки, Міненергетики, Мінрегіону, Бюро Швейцарського співробітництва (SECO), Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (UNIDO), Держенергоефективності та
Управління економіки Білоцерківської міської ради
.

Розглянуто низку питань, що стосуються діяльності проєкту, зокрема, результати цьогорічної діяльності та плани на наступний рік.
Учасники засідання позитивно оцінили перші досягнення проєкту та висловили сподівання на не менш успішну роботу в 2021 році, навіть попри карантинні заходи.

Також прийнято декілька координаційних рішень, одне з яких – ввести до складу наглядової ради представника Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів.