Відбулося засідання координаційної ради щодо встановлення місцевих податків та зборів

03 червня 2021 року о 12:00 у великій залі Білоцерківської міської ради відбулося засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради з питання обговорення проєкту рішення міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Білоцерківської міської територіальної громади».

Головував на засіданні міський голова Геннадій Дикий.

Були обговорені проєкт рішення і запропоновані ставки місцевих податків і зборів, а саме:

1. земельного податку
2. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки
3. єдиного податку
4. транспортного податку
5. туристичного збору
6. збору за місця для паркування транспортних засобів

З текстом проєкта рішення можна ознайомитись за посиланням:

Пропозиції до проєкту рішення приймаються в письмовому вигляді з економічним обгрунтуванням.