Щодо фактів нелегальної торгівлі підакцизними товарами на території громади

Шановні мешканці громади!

До вас звертається Українська Рада Бізнесу (УБР)  - об’єднання 114 бізнес-асоціацій різних галузей економіки, створене для консолідації бізнесу та реалізації суспільно важливих реформ, яке відстоює інтереси законослухняного бізнесу, бере активну участь у роботі комісій та робочих груп, створених задля детінізації ринків та покращення контролю за рухом товарів (у тому числі підакцизної продукції).

У зв’язку зі  зменшенням виручки від реалізації тютюнових виробів за даними РРО, торгівлі контрафактними тютюновими виробами, відсутності належного контролю за сайтами та соціальними мережами, де відбувається незаконна реалізація підакцизних товарів,  УРБ просить повідомляти про факти нелегальної (незаконної) торгівлі підакцизними товарами на території області (громади) через чат бот @StopOverpriceBot, гарячу лінію 0-800-501-007 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів).

Більш детальна інформація розміщена на веб сайті Економічної експертної платформи за посиланням

Контакти для зв’язку зі УРБ:

+38 (097) 642 2555