Київська область, м. Біла Церква

+38 (04563) 5-40-03, +38 (04563) 5-96-05

Реєстрація колективних договорів – по новому

Кабінет Міністрів України своєю постановою від  21 серпня 2019 року № 768 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 р. № 115» спростив процедуру повідомної реєстрації колективних договорів, змін і доповнень до них.

Відповідно до постанови на повідомну реєстрацію подається один примірник колективного договору разом із додатками та супровідним листом.

 На вибір сторін угод, договорів пропонується три варіанти подання документів реєструючому органу:

– оригінал паперового документа з прошитими і пронумерованими сторінками;

– оригінал електронного документа з пов'язаними з ним кваліфікованими електронними підписами;

– електронна копія оригіналу паперового документа (фотокопії), засвідчена кваліфікованою електронною печаткою.

Повідомна реєстрація проводиться протягом 14 робочих днів із дня, наступного після надходження угоди (договору) до реєструючого органу.

Заборонено відмовляти у повідомній реєстрації угоди (договору), повертати на доопрацювання, витребовувати додаткові документи та встановлювати вимоги до оформлення угод (договорів).

Не пізніше наступного робочого дня після реєстрації угоди (договору) реєструючий орган письмово інформує про це суб’єкта, який подав на реєстрацію угоду (договір).

Реєструючий орган оприлюднює на власному офіційному веб-сайті та щомісяця оновлює реєстр галузевих (міжгалузевих), територіальних угод, колективних договорів, змін і доповнень до них, їх текст, рекомендації щодо приведення угоди (договору) у відповідність з вимогами законодавства (у разі їх наявності).

Примірник угоди (договору), поданий на повідомну реєстрацію в паперовій або електронній формі, зберігається в реєструючому органі до заміни новою угодою (договором).

 Звертаємо увагу, що під час повідомної реєстрації реєструючий орган на титульній або першій сторінці  угоди (договору)  напис про повідомну реєстрацію колективного договору  не робить.

Додаткові роз’яснення щодо порядку повідомної реєстрації колективних договорів можна отримати у відділі промисловості і трудових відносин управління економіки міської ради за адресою вул. Ярослава Мудрого 38/12 , 2 поверх, 7 кабінет:

  • понеділок, п’ятниця – 9-00 до 13-00;
  • середа – 14-00 до 17-00.

Телефон для довідок (04563)90243 та електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Події