День підприємця 2020

Білоцерківська міська рада привітала підприємців з професійним святом

Традиційно День підприємця в Україні святкують в першу неділю вересня. У Білій Церкві функціонують близько 17 000 підприємств, які створюють робочі місця та наповнюють бюджет міста.

Урочистий захід був присвячений підсумкам річної підприємницької діяльності Білої Церкви. Міський голова відзначив почесним статусом "Підприємець року" найкращих представників бізнесу міста.

Подяками та цінними подарунками були нагороджені найрезультативніші та найефективніші підприємства Білої Церкви.
Представник Рейтингового агентства «IBI-Рейтинг» Віктор Шулик презентував гостям заходу Інвестиційний паспорт міста.

До привітань долучилися представники Асоціації міст України та в.о. директора департаменту економічного розвитку і торгівлі КОДА Наталія Погребна.

Урочиста зустріч завершилася святковою лотереєю, переможці якої отримали подарунки – книжки присвячені бізнес-мотивації.