Білоцерківська міська рада надасть додаткову допомогу підприємцям Білоцерківської громади ?

На пленарному засіданні дванадцятої сесії Білоцерківської міської ради VIII скликання були внесені зміни до Програми розвитку малого та середнього підприємництва Білоцерківської громади.

Ними передбачається виділення допомоги у розмірі 3 мільйони гривень застрахованим особам, які вимушено припинили діяльність на період обмежувальних протиепідемічних заходів.

Таким чином, застраховані особи, які ведуть свою діяльність на території Білоцерківської громади, окрім державної допомоги у розмірі 8 тисяч гривень, отримають додаткову допомогу від Білоцерківської міської ради.

Порядок отримання допомоги буде розроблено управлінням економіки та управлінням фінансів Білоцерківської міської ради додатково та затверджено на засіданні виконавчого комітету Білоцерківської міської ради після отримання інформації про застрахованих осіб від обласної адміністрації.