Білоцерківська громада отримала державне фінансування на створення Прозорого офісу ЦНАП

Проєкт, поданий Управлінням економіки Білоцерківської міської ради, став одним з переможців конкурсу на фінансування з Державного фонду регіонального розвитку.

Незабаром у Білоцерківської громади з'явиться комфортний простір для отримання адміністративних та соціальних послуг по вул. Театральна, 5 в м. Біла Церква.

Прискорення економічного зростання регіонів та розвиток якісної мережі надання публічних послуг у всіх територіальних громадах – пріоритети Державної стратегії регіонального розвитку та Програми Президента «Велике будівництво».

Сучасний ЦНАП дозволяють отримати адміністративні послуги в єдиному місці, скористатися зоною для самообслуговування, отримати безкоштовну консультацію адміністратора. Окрім того, ЦНАП має відповідати вимогам інклюзивності.

Прозорий офіс стане не просто місцем, де можна отримати державні послуги, а своєрідними офісом тергромади. Там мешканці зможуть поспілкуватись між собою та отримати консультації адміністраторів щодо життя своєї громади.