Біла Церква - Дієва громада!

Біла Церква перемогла у конкурсі "Дієва громада" від  і визнана найкращим містом у номінації "Ефективне управління ресурсами".

Конкурс передбачав опис найкращих практик та проєктів з цифрової трансформації. Управління економіки взяло участь у конкурсі з презентацією впровадження бази зелених насаджень "Smart Green БЦ", втілення ідеї  та майбутнього проєкту щодо цифровізації економічної сфери.

Також Біла Церква виборола Диплом ІІ ступеня у галузі "Формування безпечного, комфортного та привабливого життєвого середовища", у щорічному конкурсі "Кращі практики місцевого самоврядування" від  завдяки вищезгаданим нововведенням.

Продовжуємо роботу над розвитком міста і створенням комфорту для його мешканців!