Увага! Онлайн-курс з цифрової трансформації Білоцерківської громади

Увага! Безкоштовний курс з цифрової трансформації Білоцерківської громади! ?

Школа Активного Громадянина Білої Церкви запрошує депутатів, їхніх помічників, громадських активістів, представників влади та всіх, кому цікава тема діджиталізації, до чергового навчального курсу.

Безкоштовний онлайн курс на платформі Zoom.
Дедлайн подачі заявок до 5 лютого включно!
Початок навчання 6 лютого!

Протягом наступного місяця будемо працювати та підвищувати свої компетенції і комунікаційні навички за наступними темами:
✅Цифрова трансформація у реформі децентралізації.
Як контролювати владу використовуючи сучасні е-інструменти.
Публічні закупівлі: Prozorro, Dozorro.
✅Веб-сайти органів місцевого самоврядування, як потужний інструмент комунікації. Обов‘язкова та рекомендована інформація для розміщення, участі та залучення громадян.
✅Адміністративні послуги: офлайн/онлайн. Як побудувати цифрову громаду, щоб отримувати послуги онлайн швидко і без черг.
✅Управління громадами на основі аналізу даних. Побудова цифрової громади. Відкриті дані та геоінформаційні системи як основа для Smart City.
✅Як не відставати від швидкого темпу діджиталізації і яким чином цифрова трансформація буде нам корисною.

Розклад занять:
Реєстрація за посиланням:
Дедлайн подачі заявок до 5 лютого включно❗️
Організатор заходу для Білоцерківської територіальної громади
Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви
Регіональний координатор Оксана Сахарова,☎️067 689 4838