«Україна майбутнього - PROсоціальний бізнес»

Запрошуємо підприємців та підприємиць, а також всіх, хто працює та зацікавлений в напрямку розвитку бізнесу та громади, на безоплатну тренінгову програму «Україна майбутнього - PROсоціальний бізнес»: https://bit.ly/43G2588

Сучасні умови змушують власників і власниць бізнесів переглядати свої бізнес-процеси та підходи до організації роботи, зокрема щодо взаємодії з громадою, склад і потенціал якої значно змінилися.

В цих обставинах розвиток соціально відповідального бізнесу, з врахуванням принципів безбар’єрності та доступності, стає драйвером розвитку бізнесу, бо сприяє залученню додаткових фінансових ресурсів, партнерів і клієнтів, і як результат, забезпечує сталість бізнесу

Для того, щоб підтримати українські бізнеси та надати їм інструменти для ефективного впровадження найкращих світових практик соціальної відповідальності, ми запускаємо тренінгову програму «Україна майбутнього - PROсоціальний бізнес», на якій ви дізнаєтеся про те, як:

визначити свою соціальну місію та чому це важливо;

використовувати можливості безбар'єрного бізнесу;

вдосконалити культуру та бізнес-процеси з урахуванням принципів соціальної відповідальності;

залучити додаткові фінансові ресурси для розвитку власної справи.

Спікерами (-ками) та менторами (-ками) тренінгів будуть:

Марина Саприкіна - голова ГО Центр «Розвиток КСВ»

Ніна Мацюк - зовнішня експертка ГО Безбар'єрність, консультантка з впровадження практик безбар'єрності та інклюзивності

Валентин Романенко - Бізнес-наставник, виконавчий директор мережі закладів ORANG+UTAN, Спікер Дія.Бізнес

Алла Журавель - заступниця директора Ресурсний центр ГУРТ: Портал змінотворців, бізнес-тренерка за програмою «Розпочни та вдосконалюй свій бізнес» Міжнародної організації праці.

Обирайте свою громаду і реєструйтеся за посиланням: https://bit.ly/43G2588

Програма «Відбудова та розвиток 2023: працевлаштування та бізнес» реалізується ГО «Маріупольська Спілка Молоді» в межах проєкту Міжнародної організації з міграції IOM Ukraine за фінансової підтримки Уряду Японії.
Безіменний1111