Стратегічна сесія "Інноваційний ХАБ "Креативний простір" - пропозиції до розробки концепції

Шановні підприємці,

В рамках програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація малого та середнього підприємництва», що фінансується спільно Європейським Союзом та урядом Німеччини й реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) Білоцерківська міська територіальна громада співпрацює в напрямку інноваційного розвитку.

Запрошуємо Вас до участі упершій стратегічній сесії щодо розробки концепції Інноваційного хабу «Креативний простір», в якій візьмуть участь експертка Ганна Сидоренко, представники Білоцерківської міської ради, установ освіти та культури, громадських організацій, підприємці.

Зустріч відбудеться у форматі онлайн 12 квітня 2023 року об 11:00.

Запрошуємо до участі в обговоренні усіх зацікавлених осіб.

Ви можете ознайомитись з програмою заходу (в додатку) та доєднатися до зустрічі за посиланням http://surl.li/gegjh.

Будемо вдячні за Вашу активну участь та пропозиції і рекомендації.

Немає опису світлини.