До уваги підприємців Білоцерківської громади!

Програма #EU4Business оголошує набір на онлайн-курси з розвитку бізнес-компетенцій місцевих підприємців та власників МСП.

✅ участь у програмі безкоштовна. Ви отримаєте безкоштовні робочі матеріали та шаблони

✅ передбачено 8 тренінгових онлайн-курсів протягом червня – листопада 2023 року:

????⚖️ Правові питання ведення бізнесу

????  Просування експорту

???? Лідерські навички для керівників бізнесу

???? Інноваційні процеси в бізнесі

???? Комунікації та PR

???? Фінансовий менеджмент для МСП

???? Управління проєктами

???? Соціальне підприємництво

✅ кожен онлайн-курс – це 6 тригодинних онлайн-вебінари  з 15:00 до 18:00 протягом трьох тижнів

✅ тренери – провідні українські консультанти з багаторічним досвідом практичної підтримки підприємців і власників бізнесу

✅ результат вашої роботи – це новий рівень вашої професійної компетенції, як підприємця чи власника бізнесу, готовність до нового етапу у розвитку вашого бізнесу: випуск нової продукції, розширення чи вихід на експорт.

Детальна програма: https://vpo-consulting.kiev.ua/export/

Реєструйтеся вже зараз - обмежена кількість місць

Курси організовані в межах програми міжнародної співпраці @EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП, що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і виконується німецькою федеральною компанією @GIZ Ukraine. Організатор курсу – ТОВ «Європейська технічна допомога».

Зміст публікації є виключною відповідальністю ТОВ «Європейська технічна допомога» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ.

#eu4business

#MovingForwardTogether