Онлайн-зустрічі з представниками партнерського міста Бурос (Швеція)

19 січня 2024 року відбулася онлайн-зустріч представників управління економічного розвитку міської ради з представницею освітньої сфери міста Бурос пані Малін Гемзелл.  Під час зустрічі пройшло обговорення напрямків співпраці між містами.

06 лютого 2024 року відбулася онлайн-зустріч між представниками міської ради, представниками Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну та навчальним закладом міста Бурос (Швеція). Це була ознайомча зустріч між навчальними закладами обох міст та пройшла за сприяння Шведської асоціації місцевих та регіональних влад Salar International.

23 квітня 2024 року відбулася онлайн-зустріч зі шведськими партнерами щодо обговорення спільної участі в Конкурсі від Шведського Інституту The Swedish Institute Ukraine Cooperation Programme 2024. Учасники зустрічі, а саме: представники управління економічного розвитку БМР, представники Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну, представник Текстильного Університету міста Бурос та представник міської ради Буроса, обговорили деталі конкурсної заявки та погодили спільну участь в конкурсному відборі. Зустріч пройшла за сприяння Шведської асоціації місцевих та регіональних влад Salar International.