КП БМР "Білоцерківський міський парк культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка" (ЄДРПОУ 02219352)

Доміловський Андрій В'ячеславович

• Парк працює в сезон:
  • будні дні: з 10:00 до 20:00
  • вихідні, святкові дні: з 10-00 до 22-00

Графік прийому громадян

• щоденно, крім вихідних: 10:00 - 15:00

вул. Героїв 72-ї бригади, 11, м. Біла Церква

Телефони

телефон 39-02-87

Електронна адреса

фейсбук: facebook.com/ShevchenkaPark

Загальні відомості

Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський парк культури та відпочинку ім. Т.Г.Шевченка» основним видом діяльності є організація культурно-масового обслуговування, відпочинку, дозвілля, розваг населення та одержання прибутку.

Основний напрямок роботи підприємства – це організація вільного часу, активного відпочинку, задоволення культурних потреб різноманітних груп населення, створення умов для відновлення фізичних, духовних сил, спілкування людей у сфері довкілля, розвитку художньої і технічної творчості, виховання екологічної культури та проведення інших культурно-масових заходів.