Київська область, м. Біла Церква

+38 (04563) 5-40-03, +38 (04563) 5-96-05

З метою сприяння підвищенню рівня залучення членів територіальної громади міста безпосередньо до процесу прийняття рішень, використовуючи міжнародний досвід та у співпраці з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ (далі – ПАУСІ) за координації управління економіки міської ради запроваджений Громадський бюджет міста. За сприяння міської влади та підтримки ПАУСІ в 2017 році відбулось 4 семінари для працівників структурних підрозділів, авторів проектів та громадських активістів, в 2018 році 1 семінар.

Рішенням виконавчого комітету міської ради від 28 березня 2017 року №95 створена робоча група з організації проведення заходів Програми реалізації громадського бюджету.

Робочою групою проведено 6 засідань, затверджений регламент робочої групи, розглянуті проекти, подані на конкурс, проводяться рекламно-інформаційні кампанії, зустрічі з мешканцями міста в мікрорайонах, затверджений Порядок голосування.

Рішення виконавчого комітету міської ради «Про затвердження переліків  Проектів громадського бюджету (бюджету участі) у м. Біла Церква на 2018 рік», затверджено перелік великих проектів – 22 одиниці, перелік малих проектів – 30 одиниць, перелік проектів, які не допущені до голосування, - 37 одиниць і перелік пунктів голосування за проекти громадського бюджету.

З 01 по 15 вересня 2017 року відбулося голосування за проекти Громадського бюджету, в якому взяли участь близько 5,5 тисяч мешканців міста. За підсумками голосування був сформований та затверджений рішенням виконавчого комітету міської ради перелік проектів, які набрали найбільшу кількість голосів за рейтинговою системою, в кількості 12 проектів-переможців у сферах розвитку освіти, культури, спорту, благоустрою, будівництва. Кошти на фінансування проектів переможців громадського бюджету в сумі близько 5,3 млн грн заплановані головними розпорядниками бюджетних коштів при поданні бюджетних запитів на 2018 рік.

В квітні 2018 року виконавчим комітетом та міською радою були схвалені пропозиції головних розпорядників коштів щодо додаткового фінансування проектів переможців, які будуть реалізовані у 2018 році відповідно до Програми реалізації громадського бюджету (бюджету участі) у м. Біла Церква на 2017-2020 роки.

Події